21. 07. 20225

DŘEVOCENTRUM CZ v Medlešicích rozšířilo nabídku služeb o CNC obrábění

Je to sice již 19 měsíců, co jsme učinili zásadní rozhodnutí o největší investici v dějinách dřevocentra cz, ale dočkali jsme se!

V květnu 2021 nám bylo dodáno do nově postavené haly v prodejním areálu v Medlešicích u Chrudimi multifunkční dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i. Tato moderní výrobní technologie zaručuje dodání dřevěných konstrukcí téměř v milimetrové přesnosti ve formě stavebnice. Podklady pro výrobu připravujeme v konstrukčním programu SEMA. Zde zpracujeme projekt včetně 3D animace. V této podobě výrobního projektu před samotným vyřezáním konstrukce můžeme, na přání zákazníka, provádět veškeré změny a úpravy. Po odsouhlasení je konečný projekt přenesen přímo do obráběcího centra a to díky přímému propojení PC se strojem CNC.

Vysoká preciznost a kvalita plně automatického obráběcího centra od firmy Hundegger zvyšuje ekonomickou efektivnost a konkurenceschopnost každého dřevařského provozu, od malých až po velké. Systém K2i nabízí racionální a výkonné řešení pro opracování masivního dřeva se zachováním nejvyšší ekonomičnosti. K2i je vyvinuta pro všechny oblasti a opracování, od zimních zahrad s malými průřezy 20 mm x 50 mm po lepené vazníky a masivní prvky s rozměry 1250 mm x 300 mm až do délky 13 m.

 

Takto dodaná sestava připravených konstrukčních prvků výrazně urychluje samotnou montáž na stavbě a zaručuje vysokou přesnost sestavení konstrukce. Naše výroba disponuje možností dodávat zakázky z čerstvého řeziva i z KVH a BSH hranolů z produkce MATRIX a.s.

Dřevocentrum CZ bude nabízet dodávky krovů a dřevěných konstrukcí prostřednictvím svých 15 prodejních poboček i ve spolupráci se stavebními firmami. Těšíme se na Vaše poptávky a výrobu náročných zakázek.

Poptávky pro nezávaznou nabídku zasílejte na cnc@drevocentrum-as.cz.

Autor: | sekce: Aktuality