15. 01. 20205

Dřevocentrum představuje novinku! Profi systémy Corotop

V Divizi DŘEVOCENTRUM CZ se rozhodli svůj sortiment rozšířit o další novinku. Jedná se o produkty značky COROTOP.

Corotop je systém vysoce kvalitních střešních, fasádních a stropních materiálů pro hydroizolaci a efektivní větrání šikmých střech.

Nabízí vysoce propustné střešní membrány v jakékoli základní hmotnosti, které se díky tomu stávají účinnou ochranou stavební konstrukce. Mezi jejich výhody patří paropropustnost, vodotěstnost, zvýšená odolnost proti mechanickému poškození a dlouhodobá odolnost proti UV záření.

Střešní fólie jsou vlajkovou lodí sortimentu tohoto výrobce, avšak nabízí i široký sortiment doplňkových výrobků jako jsou pásky pro montáž, lepení a opravu membrán, těsnicí pásky, pásy a výrobky určené pro montáž a provětrání hřebene střechy, výrobky pro utěsnění komínů, střešních oken
a prostupů pláštěm objektu. Zahrnuje také prvky pro napojení střechy a okapů, ochranu konstrukce proti nečistotám, ptactvu, hlodavcům a škůdcům. Všechny výrobky mají schválení a certifikáty CE vyžadované stavebním zákonem.

Hlavní filozofií značky jsou vysoce kvalitní výrobky a především spokojenost zákazníků, a s tím se DŘEVOCENTRUM CZ naprosto ztotožňuje.

Autor: | sekce: Aktuality