19. 07. 20225

Nebuď dřevo, nakup za polovic!

Nová soutěž společnosti Dřevocentrum CZ podpoří budování teras a pergol svépomocí

Patnáct poboček společnosti Dřevocentrum CZ, které jsou rozmístěny po celé České republice, nabídne zájemcům možnost zapojit se do velké jarní soutěže Nebuď dřevo, nakup za polovic! Jejím cílem je podpořit kutilské projekty, zvýšit povědomí veřejnosti o tradičních i nových přírodních materiálech a inspirovat svépomocné stavebníky při realizaci vlastních plánů.

Soutěž bude spuštěna 24. března, konec je stanoven na 31. května 2022. Zapojit se může každý, kdo v té době zakoupí v některé z prodejen Dřevocentrum CZ stavební materiál a svépomocí z něj vybuduje terasu, pergolu či přístřešek. Stačí organizátorům zaslat fotografii hotového díla i s jeho popisem. Vítěze vybere odborná porota podle vizuálních předností stavby. Autor nejlepšího projektu získá zpět 50 % z částky, za kterou materiál nakoupil, a to formou dárkového poukazu na další nákup. Maximální hodnota zboží je 50 000 korun, výherce tedy může obdržet kupon v hodnotě až 25 000 korun.

„Každoročně nás a naše prodejce překvapuje, s jakou šikovností si kutilové dokážou poradit i s velmi náročnými stavbami. Rozhodli jsme se je proto povzbudit výrazným zlevněním části sortimentu a nabídkou vrácení poloviny nákladů na stavbu. A váhajícím ukázat, co všechno je možné ze dřeva a dřevěných materiálů v zahradách nejrůznějších velikostí i rozmanitých terénů vytvořit. Hodnotit budeme jak nápaditost, tak pečlivost provedení a způsob zasazení do okolní krajiny,“ říká Martin Konvalina, ředitel společnosti Dřevocentrum CZ.

Výherce bude vyhlášen 6. června 2022 prostřednictvím sociálních sítí společnosti Dřevocentrum CZ a na jeho webových stránkách. Jarní soutěže Nebuď dřevo, nakup za polovic! se může každý stavebník zúčastnit i s několika projekty. Pro zařazení do soutěže je rozhodující, aby na jejich realizaci použil materiál z Dřevocentra a stavbu vybudoval svépomocí.

Dřevocentrum CZ ze skupiny MATRIX a.s. provozuje prodejny v Medlešicích u Chrudimi, Hradci Králové, Trutnově, Hodoníně, Velké Bystřici u Olomouce, Petřvaldu u Karviné, Ústí nad Labem, Mnichově Hradišti, Pardubicích, Přelouči, Dobrušce, Prostějově, Znojmě, Kunovicích a Žatci. Sortiment zahrnuje stavební řezivo, dřevo, hranoly, prkna, fošny, desky, střešní latě, vazby, krovy, palubky obkladové i podlahové, palubky smrkové a modřínové, lišty, překližky, spárovky, OSB a durelis desky, dřevěné terasy (modřínové terasy a terasy z exotického dřeva), hoblovaná prkna, fasádní profily - rhombus. Dále nabízí plotovky, KVH a BSH hranoly, palubkové dveře.

Na trhu je Dřevocentrum CZ od roku 2000, ročně prodá přes 55 000 m3 materiálu. Od roku 2020 umožňuje zákazníkům také nákup přes e-shop.

Dřevocentrum_podmínky soutěže_zpracování osobních údajů_2022

Autor: | sekce: Aktuality