13. 07. 20225

Od dubna rozšiřujeme prodejní síť V KUNOVICÍCH A ŽATCI

Naše společnost jde nadále za svým cílem vybudovat stabilní a rozsáhlou síť prodejních středisek v České republice. Od 1. dubna 2021 jsme otevřeli dvě nové pobočky v Žatci a Kunovicích. Oba areály byly zakoupeny firmou MATRIX a.s. a tvoří tak páteřní část areálů Dřevocentrum CZ. Do prodejní sezóny 2021 tak vstupujeme s celkovým počtem 15 prodejních středisek, fungujícím e-shopem a novým střediskem velkoobchodu a dopravy.

Kunovice se nachází v krásném prostředí Slovácka a v těsném sousedství s Uherským Hradiště a Starým Městem tvoří aglomeraci s populací 38 tis. obyvatel. Areál je umístěn na ulici Panská v sousedství s městským areálem Jízda králů, který byl vystavěn pro kulturní a sportovní vyžití. Nedaleko jsou i další sportoviště. Místo slouží jako skladovací prostor na ploše přes 7 000 m2 a disponuje rozsáhlou halou o velikosti 1 250 m2, ve které se nachází i nově vybudované zázemí prodejny. Ve středisku jsme naskladnili na volnou plochu rozsáhlý sortiment řeziva s možností impregnace v 8 m impregnační vaně a v hale je naskladněna rozsáhlá nabídka hoblovaných a deskových materiálů. Na této pobočce jsme připraveni plnit i specifické objednávky zákazníků na objednávky střešních vazeb.

 

Žatecko je proslulé především pěstováním chmele. Samotné město Žatec se rozrostlo až do velikosti města s 19 tisíci obyvatel. V rádiusu 30 km se navíc nachází další velká města Chomutov, Most, Louny, Podbořany a Kadaň, což poskytuje již velký potenciál přes 200 tis. obyvatel pro rozvoj prodeje dřevařského materiálu. Areál v Žatci je umístěn v okrajové části města v bývalém areálu OSP Louny na ulici Volyňských Čechů v těsné blízkosti prodeje stavebnin. V prostoru administrativní budovy vznikla nová prodejna se zázemím pro obsluhu zákazníků a prodej drobného zboží, spojovacích a kotevních materiálů a nátěrových hmot. Areál má celkovou velikost 5 200 m2 a nachází se v něm několik skladových prostorů, do kterých jsme naskladnili velké množství hoblovaných materiálů, především KVH hranoly až 8 m délky, palubky, terasové a fasádní profily a také deskové materiály OSB a Durélis. Na volné ploše nabízíme rozsáhlý sortiment čerstvě řezaného řeziva všech velikostí a délek hranolů, fošen, prken a latí. Kromě stálé nabídky materiálů je obsluha připravena splnit požadavky zákazníků na objednávky kompletních střešních vazeb a vše na přání zákazníka impregnovat v impregnační vaně délky 6 m. Obě pobočky jsou svojí výbavou a nabídkou na úrovni ostatních fungujících poboček, proto věříme, že si najdou co nejdříve pevnou klientelu zákazníků. Návoz materiálů začal probíhat již v březnu, a proto se nám podařilo naskladnit celý sortiment i přes to, že se začal projevovat nedostatek dřevařských materiálů a raketově rostly ceny a prodlužovaly se dodací termíny. Přijeďte se k nám podívat a vyzkoušet si naši spolupráci v nových oblastech.

Autor: | sekce: Aktuality