14. 07. 20225

PRVNÍ REFERENCE CNC OBRÁBĚNÍ V DŘEVOCENTRUM CZ

Již v červnovém vydání MATRIX Info jsme čtenáře informovali, že jsme spustili novou službu CNC obrábění v nabídce Dřevocentrum CZ. Tato technologie Hundegger K2i byla instalována do nově postavené haly v prodejním areálu v Medlešicích u Chrudimi.

Vysoká preciznost a kvalita plně automatického obráběcího centra od firmy Hundegger zvyšuje ekonomickou efektivnost a konkurenceschopnost každého dřevařského provozu, od malých až po velké. Systém K2i nabízí racionální a výkonné řešení pro opracování masivního dřeva se zachováním nejvyšší ekonomičnosti. K2i je vyvinuta pro všechny oblasti a opracování, od zimních zahrad s malými průřezy 20 x 50 mm po lepené vazníky a masivní prvky s rozměry 1 250 x 300 mm až do délky 13 m.

Takto dodaná sestava připravených konstrukčních prvků výrazně urychluje samotnou montáž na stavbě a zaručuje vysokou přesnost sestavení konstrukce. Naše výroba disponuje možností dodávat zakázky z čerstvého řeziva i z KVH a BSH hranolů z produkce MATRIX a.s.

V relativně krátké době se nám podařilo získat zakázky do výroby, z nichž dnes vybíráme komplikovanou vazbu na střeše rodinného domu instalovanou v říjnu v Dříteči u Pardubic. Zajímavostí na této zakázce je její náročnost nejenom osazením střechy na nepravidelném půdorysu ale také různé sklony jednotlivých ploch.

Aktuálně ve výrobě zpracováváme zakázku zastřešení věže kostela ve Stojicích u Heřmanova Městce z profilů dimenze až 200 x 250 mm se kterou se Vám pochlubíme v příštím vydání.

Vaši poptávku pro nezávaznou nabídku zasílejte na cnc@drevocentrum-as.cz.

Autor: | sekce: Aktuality