13. 07. 20225

V nabídce Dřevocentrum CZ nově dětský zahradní program

Nově na našem e-shopu nabízíme vašim dětem v kategorii zahradní program celou škálu vhodných hracích prvků pro venkovní dětská hřiště.

Zahrada je tím ideálním místem, které každé dítě vyhledává pro svou zábavu a hru. Proto bychom vám rádi nově na našem e-shopu nabídli to pravé zázemí na vaší zahradě, které bude každé dítě milovat. Námi nabízená dětská pískoviště, dětské zahradní domky či dětské prolézačky budou tou správnou volbou. Připravili jsme pro vás dětská pískoviště čtyřhranná i šestihranná se zakrytím i bez. Dále dětské zahradní domečky ve variantě jednoduchého přízemního, tak i propracovaných tří úrovňových, kde si mohou hrát v dolní části na pískovišti nebo ve vyšších patrech, do kterých se dostanou buď jako horolezci po lezecké stěně s lezecími kameny a madly nebo po žebříku a schůdcích. K domečku lze připevnit i dětmi velmi oblíbená skluzavka. Dětský zahradní program je vyroben z tlakově impregnovaného borovicového dřeva

Zakoupené výrobky doporučujeme ošetřit impregnačními přípravky z naší nabídky Osmo nebo Remmers nebo oblíbenou barvou vašeho dítěte. Zmiňované přípravky chrání materiál proti povětrnostním vlivům neustále se měnícího počasí a napomáhají udržovat stabilitu materiálu, původní vzhled a přirozenou barvu dřeva.

 

Zahradní domek se skluzavkou HANSON

Asko dřevěný domeček Hanson bude milovat každé dítě a z Vaší zahrady tak vytvoříte místo nekončící zábavy pro vaše děti. 3 úrovňový domek vyrobený z tlakově impregnované borovice.

Dětské hřiště DOMINIK PREMIUM

Multifukční a zábavné dětské hřiště Dominik, které jistě zaujme každé dítě na dlouhý čas a bude ozdobou každé zahrady. Dřevina borovice, tlaková zelená impregnace.

Pískoviště s poklopem PAULINA

Pískoviště Paulina přináší dětem skvělou zábavu, je opatřeno víkem, které se po otevření změní ve dvě lavičky. Dřevina smrk, bez impregnace.

Multifunkční dětská hrací věž LUCIE

Zábavná multifunkční dětská hrací věž Lucie, která zaujme každé dítě na dlouhou dobu a bude ozdobou každé zahrady. Dřevina borovice, tlaková zelená impregnace.

Dětské pískoviště HEXAGON

Pečlivě vybrané borovicové dřevo, použité k výrobě tohoto pískoviště, pochází z českých lesů. Samotná konstrukce pískoviště zajišťuje jeho pevnost a bytelnost. Povrch dřeva není ošetřen žádným nátěrem (barva ani lak) a po složení ho můžete společně s vaším dítětem nabarvit nebo na něj namalovat jakýkoliv motiv a teprve následně nalakovat.

Dětské pískoviště 4FUN s krytem

Pískoviště vyrábíme z pečlivě vybraného borovicového dřeva. Je doplněno o zakrývací síť, která v době, kdy není pískoviště používáno, zabraňuje vniknutí hrubých nečistot (listí, větvičky, větrem unášené předměty apod.). Díky tomu, že povrch dřeva není ošetřen žádným nátěrem (barva ani lak), lze ho dodatečně po složení namalovat podle přání vašeho dítěte nebo nalakovat.

 

 

Autor: | sekce: Aktuality