16. 10. 20235

VŽDY PO RUCE S ODBORNÍKEM NA DŘEVO DŘEVĚDEM, SKLADNÍKEM PEPOU Z DŘEVOCENTRA CZ

Kampaň společnosti Dřevocentrum CZ nazvaná VŽDY PO RUCE vychází z původní myšlenky, která vznikla pro reklamu na Facebooku. Tato kampaň byla následně rozšířena o možnost ji využít dlouhodobě přes různá média jako online, sociální sítě, web, rádio, print či OOH média.

Dalším neméně důležitým prvkem bylo zakomponování postavy Dřevěda, což je odborník na dřevo pracující na pobočkách, odborník, který každému se vším poradí.

Postava Dřevěda byla vytvořena v rámci konceptu nazvaného Dřevoluce. Nyní byl zvolen a zosobňuje ji skladník Pepa z pobočky Dřevocentra CZ v Hradci Králové. Koncem letošních prázdnin se s ním uskutečnilo profesionální focení pro kampaň VŽDY PO RUCE, a to v prostředí divize WOOD v Třebešově, pobočce Dřevocentra CZ v Dobrušce i v okolních exteriérech – domech, kde bylo možné představit reálné použití materiálů z portfolia společnosti Dřevocentrum CZ. Zajímavostí je, že pro role zákazníků byli využiti pracovníci této společnosti.

S konceptem Dřevoluce se zákazníci mohou postupně setkávat na všech 15 pobočkách společnosti Dřevocentrum po celé České republice. Jako malou ukázku tady máme například nový branding na osobních vozech nebo nový branding použitý v rámci pobočky, zde konkrétně v Pardubicích. V tomto konceptu bude Dřevocentrum CZ pokračovat také v příštím roce 2024.

 

Nová identita zvaná Dřevoluce s postavou Dřevěda, nyní skladníka Pepy, je zákazníkům VŽDY PO RUCE.

Autor: | sekce: Aktuality