15. 01. 20205

Wood & WoodWay designové obklady s příběhem nyní v Dřevocentrum CZ

Společnost Dřevocentrum CZ se stále snaží přinášet svým zákazníkům co nejširší výběr sortimentu a přicházet se zajímavou nabídkou.

 Nejnověji tak ve společnosti Dřevocentrum navázali obchodní spolupráci s českou firmou Wood & WoodWay, která se specializuje na výrobu a prodej designových dřevěných obkladů a produktů ze dřeva

Firma vznikla z touhy po navrátu k „poctivému“ českému řemeslu a také z lásky k přírodě a jejím přirozeným materiálům, které ji nezatěžují. Dřevěné výrobky tvoří ručně, těmi nejzákladnějšími postupy při opracování dřeva, v kombinaci s použitím nejmodernějších technologií jako je laser, speciální pryskyřice, ekologické olejové barvy, gravírování a jiné. Při výrobě všech produktů se dbá na detaily a jedinečnost každého kusu dřeva, jehož barevné nuance, struktura a kresba se liší kus od kusu.

Nabídka Wood & WoodWay jistě uspokojí i ty nejnáročnější milovníky designových vychytávek a jedinečných interiérů. Zákazník si může vybírat mezi dekory přírodního, starého či průmyslově loftového dřeva. Zatímco obklady z přírodního dřeva jsou představeny ve své základní podobě a podtrhují tak veškerou krásu dřeva jako takového, řada průmyslově - loftového dřeva přináší obklady velmi rozmanitých vzhledů. Obklad z hřbetů luxusních knih, šuplík na stěně či okenice jako obklad, graffiti, vypálené nápisy nebo rozebrané přepravní bedny, to všechno je možné. Zcela unikátní kategorií jsou obklady ze starého dřeva, u kterých se využívá už jednou použité dřevo ze starých obytných budov, štítů stodol, sýpek, hospodářských budov, špejcharů, seníků, včelínů, kůlen, kvelbů apod.

Dále firma Wood & WoodWay vyrábí nejrůznější designové produkty, z nichž stojí za zmínku například dřevěné hodinky, brýle, opasky či manžetové knoflíčky. Všechny tyto kousky jsou originální a nepřehlédnutelné a vyráběné se stejnou filozofií jako všechny produkty výrobce - snoubí se v nich kvalita ruční práce a láska ke dřevu.

Autor: | sekce: Aktuality