Nakoupit na prodejně Nakoupit online

 

Tohle je skutečná Dřevoluce. S příchodem podzimu jsme vyladili fungování prodejen i e-shopu, takže vašim projektům už nic nestojí v cestě. Přizpůsobili jsme ceny, zkontrolovali kvalitu, doplnili sortiment, posílili dopravu. A náš Dřevěd vás provede výběrem vhodného materiálu i doplňků – poradí profesionálům stejně jako kutilům.

 

Díky Dřevoluci teď můžete:

  • MÍT VŠECHNO POD KONTROLOU: Buďte si jisti, že kvalitu výrobků pečlivě revidujeme. Naše řezivo splňuje Certifikace ITC, jsme aktivním členem Asociace dodavatelů montovaných domů. Sledujeme trendy, známe novinky a nabídneme vám přesně to, co potřebujete a za férovou cenu.

 

  • VYBÍRAT Z ŠIROKÉHO SORTIMENTU: Produkty tuzemských i zahraničních firem neustále doplňujeme podle požadavků zákazníků. Vlastníme pilařský provoz, dokážeme připravit dřevo pro nejrůznější účely. Koupíte u nás i spojovací materiál, nátěrové hmoty nebo třeba stavební otvory.

 

  • VYUŽÍT DOPRAVU AŽ KE DVEŘÍM: Spolehněte se na pohodlné objednání z domova. Zboží přivezeme na místo, kde ho potřebujete. Můžete si je také vyzvednout na některé z poboček.

 

  • POTKAT SE S ODBORNÍKY KDEKOLI V REPUBLICE: Svěřte se se svými plány. Experti na každé z 15 prodejen jsou připraveni pomoci vám s výběrem materiálu, poradit s pracovním postupem a doporučit doplňkové zboží. Díky pravidelnému zvyšování odbornosti vyjdou vstříc domácím kutilům i zkušeným tesařům a truhlářům.

 

  • NAKOUPIT ZA ODPOVÍDAJÍCÍ CENU: Využijte férové ceny kvalitního zboží a profesionálního servisu. Náš koncept vám umožní pořídit za příznivých podmínek a na jednom místě, cokoli pro splnění vašich stavebních snů potřebujete.

 

Postavte cokoli. Dřevoluce: Jsme vám VŽDY PO RUCE.

 

Nakoupit na prodejně Nakoupit online