Dveře a stavební otvory

Nic otevřeného nám není cizí

Vašemu domu by slušely nové vstupní dveře, po rekonstrukci pokoje hledáte ten správný práh, chcete osadit parapety, které vydrží a budou krásné… Všechny stavební otvory mají své řešení. Někdo potřebuje posuvné dveře do paneláku, jiný hledá palubkové dveře na chalupu. Pokud pátráte po kvalitních parapetech z hliníku, dřevotřísky nebo plastu, v nabídce Dřevocentrum CZ je stoprocentně najdete. Dodejte vašemu domu, bytu i chatě žádoucí styl a chraňte interiéry před povětrnostními vlivy výběrem správných produktů.

 

K čemu využijete dveře a jiné výplně stavebních otvorů

Exteriérové i interiérové dveře, prahy a parapety potřebuje každý, kdo staví nebo rekonstruuje dům či byt. Rozdělují vnější a vnitřní prostory budov, případně oddělují jednotlivé místnosti. Vyrábějí se z mnoha materiálů a v řadě barevných provedení. Jejich přesnost a kvalita ovlivňuje komfort bydlení.

Jaké výhody mají naše dveře a výplně stavebních otvorů

Sortiment Dřevocentrum CZ zahrnuje pouze kvalitní výrobky etablovaných firem. Vyberete-li si u nás jakékoli zboží, získáte k němu poradenství a nabídku výroby nestandardních produktů vašemu domu přesně na míru.

 

Co vám nabídneme navíc

Stejně jako v případě celého sortimentu Dřevocentrum CZ se můžete spolehnout na:

  • nabídku atypických rozměrů produktů
  • nabídku dopravy přímo na místo
  • možnost uhradit platbu prostřednictvím platebního terminálu nebo na fakturu

Nově můžete zakoupit tento sortiment i na našem e-shopu  

CHCI POPTAT PRODUKT

Maximální velikost souborů 20MB
Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami