Technicko-obchodní pracovník/ce pro přípravu výrobních podkladů pro CNC obráběcí stroj

Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici Technicko – obchodní pracovník/ce pro přípravu výrobních podkladů pro CNC obráběcí stroj s místem výkonu práce Medlešice u Chrudimi.

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha CNC obráběcího stroje pro zpracování dřevěných materiálů

- komunikace se zákazníky

- obsluha zákazníků

POŽADUJEME:

- příjemné vystupování a komunikativnost

- spolehlivost, samostatnost a nasazení

- obchodního a týmového ducha

- chuť pracovat a zdokonalovat se

- řidičský průkaz sk. B, VZV (výhodou)

- praxe a zkušenosti z tesařského nebo truhlářského oboru (výhodou)

- znalost práce na PC výhodou a možností dosažení vyšší mzdy

NABÍZÍME:

- dobré platové ohodnocení závislé na výkonu

- zázemí silné stabilní české společnosti

- vzdělávání a možnost odborného růstu

- zaměstnanecké výhody

- 5 týdnů dovolené

- příspěvky na stravování

- příspěvky na penzijní pojištění

V případě zájmu zasílejte svůj životopis s průvodním dopisem na adresu stovickova@drevocentrum-as.cz

Máte zájem, napište nám