Vedoucí skladníků a prodejce na prodejním skladu v Medlešicích u Chrudimi

Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s.., hledá vhodného uchazeče na pozici Vedoucí skladníků a prodejce na prodejním skladu v Medlešicích u Chrudimi.

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako vedoucí skladníků budete mít především za úkol evidenci, příjem a výdej zboží. Neméně důležitá je také vaše schopnost poradit zákazníkovi při výběru vhodného materiálu a vést svůj tým podřízených.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • prodejce na skladu s dřevařskými materiály pro truhláře, tesaře a konečné zákazníky
  • organizování skupiny skladníků
  • komunikace se zákazníky, obsluha
  • vytváření cenových nabídek
  • vytváření prodejních dokladů (obsluha PC)
  • evidování příjmových dokladů a zadávání do systému jako podklad pro účetnictví

POŽADUJEME:

  • dobré vystupování a komunikativnost
  • spolehlivost, samostatnost a nasazení
  • znalost práce na PC
  • praxe s prodejem a obsluhy na prodejních skladech,
  • znalost dřevěných materiálů, truhlářského a tesařského řemesla výhodou
  • obchodního a týmového spolupracovníka
  • chuť pracovat a zdokonalovat se
  • řidičský průkaz sk. B, případně zkušenosti s ovládáním vysokozdvižných vozíků
  • čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

  • dobré platové ohodnocení závislé na výsledku prodejní pobočky
  • zázemí silné, stabilní české společnosti
  • jednosměnnou pracovní dobu
  • vzdělávání a možnost odborného růstu
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní pojištění

V případě zájmu zasílejte svůj životopis s průvodním dopisem na adresu stovickova@drevocentrum-as.cz

Máte zájem, napište nám