Služby

Máme pro vás nejen široké spektrum produktů, ale také spoustu doplňkových služeb, které vám usnadní nákup na našich prodejnách. Tyto služby mají za úkol, usnadnit práci právě vám, našim zákazníkům. Některé služby provádíme sami, jiné zajišťujeme u smluvních partnerů.

Jelikož nejsou všechny pobočky schopny zajistit veškeré jmenované služby, prosím informujte se na vaší pobočce o dostupnosti konkrétní služby, případně se podívejte níže, kde u konkrétní služby jsou uvedeny pobočky, na kterých uvedená služba je pro vás k dispozici.

DOPRAVA

IMPREGNACE DŘEVA

FORMÁTOVÁNÍ

OLEPOVÁNÍ HRAN

FINANCOVÁNÍ

Doprava

Dle vašich potřeb a požadavků pro vás zajistíme dopravu zakoupeného zboží. Informujte se na našich prodejnách, kde vám rádi poskytneme kompletní informace k této naší službě.

Trutnov Hradec Králové Pardubice Olomouc – Velká Bystřice Dobruška Mnichovo Hradiště Ústí nad Labem Hodonín Přelouč Medlešice u Chrudimi Znojmo Prostějov Žatec Zlín - Lípa

Impregnace dřeva

Jako impregnační látku používáme Dřevosan Profi hnědé barvy, což je vysoce účinný impregnační prostředek určený k dlouhodobé ochraně veškerého stavebního řeziva proti plísním, dřevokazným houbám a hmyzu. Jedná se o látku určenou, jak pro dřevo v interiéru, tak v exteriéru. Přípravek lze aplikovat jako preventivní ochranu na dřevěné střešní konstrukce, obklady, podlahy, dřevěné štíty, konstrukční díly, venkovní podhledy, protihlukové stěny či zahradní stavby ukotvené do země na jiných než dřevěných pilířích. Impregnaci pro různý stupeň ochrany dřeva lze na našich prodejnách také zakoupit a to v balení 1, 3, 5 a 10 kg. Informujte se na našich prodejnách.

Formátování

Na vybraných prodejnách pro vás provádíme formátování velkoplošných materiálů. Informujte se na našich prodejnách, kde vám rádi poskytneme kompletní informace k této naší službě.

Pardubice Dobruška

Olepování hran

Na vybraných prodejnách pro vás také provádíme olepování hran velkoplošného materiálu. Informujte se na našich prodejnách, kde vám rádi poskytneme kompletní informace k této naší službě.

Pardubice Dobruška

Platební metody

Na všech prodejnách disponujeme platebním terminálem. Možnost odběru zboží na fakturu se splatností po dohodě s vedoucím prodejny. Informujte se na našich prodejnách.

Trutnov Hradec Králové Pardubice Olomouc – Velká Bystřice Dobruška Mnichovo Hradiště Ústí nad Labem Hodonín Přelouč Medlešice u Chrudimi Znojmo Prostějov Žatec Zlín - Lípa