Terasy

Nic přírodního vám není cizí

Hodláte trávit čas na čerstvém vzduchu, chcete odpočívat s pohledem do zahrady, vaším snem je poskytnout dětem bezpečný prostor k hrám… Postavte za domem krásnou terasu s minimálními nároky na údržbu. Nebo položte speciálně upravená terasová prkna kolem bazénu či v zahradním altánu. Vyberte si z široké nabídky prken nejvyšší kvality z domácích i exotických dřevin.

 

K čemu využijete terasová prkna

Dřevěná terasová prkna jsou vhodná jak pro kryté, tak nekryté terasy. Můžete je využít u bazénů, dětských hřišť nebo odpočinkových míst na zahradě. Jejich jedinečný přírodní vzhled dotvoří a podtrhne atmosféru každého místa.

 

Z jakého dřeva terasy nabízíme

Každý zákazník má specifické požadavky na tvrdost dřeva, jeho barvu i péči. Proto náš sortiment zahrnuje terasová prkna z evropských i exotických dřevin.

 

Podlaha na terasy z domácích dřevin: Populární modřínová prkna dodáváme v rozměrech 28 x 125 mm (28 x 140 mm) s délkou 3, 4, 5 000 mm. Podkladní hranoly doporučujeme zakoupit ze stejného dřeva, a to s rozměry 45 x 70 mm s délkou 3 nebo 4 000 mm. Modřínové podlahy jsou vhodné pro kryté i nekryté terasy, údržba se provádí dvakrát ročně – na začátku a konci sezony.

 

Podlaha na terasy z exotických dřevin: Luxusní variantu dřevěných podlah s vyšší odolností vůči povětrnostním vlivům i škůdcům představují terasy z dřeva MASSARANDUBA nebo BANGKIRAI. Tyto tvrdé dřeviny se řežou v syrovém stavu na rozměry 24 x 145 mm. Podkladní hranoly dodáváme s rozměry 45 x 70 mm z podobně tvrdé dřeviny jako terasová prkna. Mějte na paměti, že všechny exotické dřeviny ztrácejí působením evropských povětrnostních podmínek a UV záření svou přirozenou barvu a časem získávají atraktivní šedostříbrný odstín.

  • MASSARANDUBA je červenohnědé dřevo pocházející z Amazonie. Charakterizuje ho extrémní tvrdost, hustota dosahuje 1 260 kg/m3. Prkna jsou vhodná pro exteriérové i interiérové použití. Massaranduba je jedno z nejodolnějších dřev, pokud jde o plísně, brouky a UV záření. Ošetřuje se vždy na začátku a konci sezony.
  • BANGKIRAI je dřevo také červenohnědé barvy, vykazuje extrémní tvrdost a vysokou odolnost vůči počasí, plísním a UV záření. Ošetřuje se dvakrát ročně.

 

Jaké výhody mají naše terasová prkna

Terasy od Dřevocentrum CZ jsou vyrobeny z kvalitního a technologicky správně opracovaného dřeva. Zvolit můžete vysoce odolná prkna exotických stromů nebo produkci tuzemských lesů. Vždy získáte dřevo nejvyšší kvality, které při odpovídající údržbě vydrží řadu let. Naše terasy jsou:

  • z nejkvalitnějšího dřeva
  • dokonale opracované
  • odolné
  • připravené k aplikaci potřebných nátěrů
  • v nabídce i s podkladními hranoly

 

Co vám nabídneme navíc

Stejně jako v případě celého sortimentu Dřevocentrum CZ se můžete spolehnout na:

  • nabídku atypických rozměrů produktů
  • nabídku dopravy teras na vaši stavbu
  • možnost uhradit platbu prostřednictvím platebního terminálu nebo na fakturu

Nově můžete zakoupit tento sortiment i na našem e-shopu  

CHCI POPTAT PRODUKT

Maximální velikost souborů 20MB
Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami